فرماندار شهرستان مبارکه: مبارکه شهری با پتانسیل‌های بالای گردشگری که باید به نحو مطلوب استفاده نمود

مهندس عصار زادگان فرماندار مبارکه نیز در جلسه مشترک با مدیرکل میراث فرهنگی استان شهر مبارکه را شهری با پتانسیل‌های متعدد گردشگری برشمرد و گفت:شهرستان مبارکه و بالاخص شهر مبارکه پتانسیل‌های بسیار خوبی در حوزه گردشگری دارد و باید از پتانسیل‌ها به نحو مطلوب استفاده نمود .

فرماندار مبارکه تعاملات شهرداری با میراث فرهنگی را بسیار ارزشمند دانست و تصریح کرد : با توجه به تعاملات خوب شهرداری‌ها به‌ویژه شهرداری مبارکه با اداره کل میراث فرهنگی ، می‌طلبد اداره کل میراث فرهنگی و گردشگری نگاه ویژه‌ای به شهر مبارکه داشته باشد تا بتوانیم این شهر را به‌عنوان یکی از شهرهای شاخص در زمینه گردشگری معرفی نمائیم.

عصار زادگان به ارگ نهچیر به‌عنوان یکی از مهم‌ترین جاذبه‌های گردشگری مبارکه اشاره کرد و افزود : شهرداری مبارکه برای بازسازی و مرمت ارگ تاریخی نهچیر سرمایه‌گذاری خوبی انجام داده و بحمداله توانسته گردشگران زیادی از استان و کشور را به شهرستان بیاورد و با توجه به وسعت ارگ برای اتمام مرمت آن نیاز به اعتبار ملی و استانی است.

وی ضمن تشکر از حضور مدیرکل میراث و هیات همراه در شهرستان حل مشکلات مردم را مهم دانست و گفت:مهم‌ترین رسالت مسئولین حل مشکلات مردم است و انشا اله به برکت این جلسات و بازدیدها هرچه سریع‌تر شاهد حل مشکل این اهالی نیز باشیم .

© 2019 ارسال شده در تاریخ دوشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۷ در پایگاه خبری شمس | اخبار شهرستان مبارکه

لینک خبر: https://www.mobarakeh.net/99341