مراسم تجلیل از دانشجویان برتر به مناسبت گرامیداشت روز دانشجو در دانشگاه آزاد مبارکه

مراسم تجلیل از  دانشجویان برتر علمی،فرهنگی و ورزشی به مناسبت گرامیداشت روز دانشجو در دانشگاه آزاد اسلامی واحد مبارکه برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری شمس ، مراسم تجلیل از دانشجویان برتر علمی،فرهنگی و ورزشی با حضور نماینده مردم مبارکه در مجلس، سرهنگ یلبینی از فرماندهی نیروی انتظامی ، سرهنگ اسماعیلی مسوول بسیج دانشجویی در سپاه مبارکه ، استادان و دانشجویان در آمفی تئاتر دانشکده فنی و مهندسی این دانشگاه برگزار شد .
در این مراسم پس از تلاوت قران و سرود ملی جلسه با بیان تبریک دکتر حمید میرزاده رییس دانشگاه آزاد اسلامی به مناسبت رزو داننشجوشروع ، سپس دکتر عبداله هادی در این مراسم با تبریک به مناسبت روز دانشجو ، ١٦ آذر را خاطره‌ حماسی شهادت سه تن از دانشجویان مبارز میهن اسلامی و روز استکبار ستیزی خواند و گفت: این روز را باید روزی دانست که با اندیشه آزادی، هویت دفاع از استقلال ملی و استکبار ستیزی و ضد استعماری دانشجویان شکل گرفت.
وی با بیان این که دانشجو باید با ندای آزادی ، مانع از به خواب رفتن جامعه شود ، افزود : این نظام را باید دانشجویان حفظ نماید چرا که عده ای با  تفکرات داعشی و طالبانی نمی خواهند اسمی از اسلامیت و جمهوریت وجود داشته باشد .وی در ادامه صحبت های خود گفت :واحد مبار که دانشگاهی با درجه بسیار بزرگ است که هم اکنون  75 درصد از دانشجویان آن در مقطع کارشناسی و 25 درصد در مقطع تحصیلات تکمیلی مشغول به تحصیل هستند اظهار داشت : ما تلاش می کنیم این نسبت بر عکس گردد، بطوری که از سال 1393 تا کنون تعداد دانشجویان دکتری از 1 رشته به 4 رشته و در مقطع کارشناسی ارشد از  17 به 45 رشته افزایش یافته است .
سپس استاد قدرت اله ضیایی مباحثی را پیرامون وقایع روز دانشجو بیان نمود و مراسم با اجرای برنامه های متنوع  دف ، مسابقه و اهداء جوایز به برگزیدگان علمی،فرهنگی ، ورزشی به پایان رسید.
IMG_5794 IMG_5935 IMG_5948_1 IMG_6096 IMG_5766 IMG_5769
© 2020 ارسال شده در تاریخ سه‌شنبه 15 دسامبر 2015 در پایگاه خبری شمس | اخبار شهرستان مبارکه

لینک خبر: https://www.mobarakeh.net/57677