کانال تلگرام پایگاه خبری شمس
امروز سه شنبه ۶ آبان ۱۳۹۹
ShamsKhabar News
39

مدیرعامل فولاد مبارکه: چشم انداز فولاد مبارکه دستیابی کامل به تکنولوژی ساخت و بهره‌برداری صنعت فولاد است

شناسه خبر: 99724 - شنبه 8 دسامبر 2018 - سرویس: فولاد مبارکه - چاپ

مدیرعامل فولاد مبارکه در جریان دیدار با مدیرکل دفتر سیاست گذاری و برنامه ریزی امور فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و رئیس شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان گفت: چشم انداز فولاد مبارکه دست یابی کامل به تکنولوژی ساخت و بهره‌برداری صنعت فولاد است.

مهندس عظیمیان بر اهمیت بیش از پیش علم و دانش در صنعت و اقتصاد تأ کید کرد و گفت: شرکت فولاد مبارکه قصد دارد با توسعۀ اکوسیستم نوآوری و ایجاد مرکز نوآوری و شتاب دهنده، از استارت آپ‌ها و شرکت‌های دانش بنیان حمایت کند و با مشارکت در سرمایه‌گذاری خطرپذیر، به توسعۀ توانمندی فناورانۀ آ نها کمک کند تا از این طریق امکان دست‌یابی به فناوری صنعت فولاد مهیا شود و در این راستا از شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان دعوت به همکاری می کند.

در این دیدار دکتر مهدی کشمیری مدیرکل دفتر سیاست‌گذاری و برنامه ریزی امور فناوری وزارت علوم تحقیقات و فناوری با اشاره به وجود بیش از ۵۰۰۰ واحد فناور در ۴۳ پارک علم و فناوری در سطح کشور و ۵۱۰ واحد فناور مستقر در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان خواستار توسعۀ همکاری‌ها با صنعت فولاد کشور و شرکت فولاد مبارکه شد.

در ادامه، دکتر مهدی ابطحی رئیس شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان و رئیس پژوهشکدۀ فولاد با اشاره به دستاوردهای مهم همکاری‌های گذشته و حال حاضر شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان با شرکت فولاد مبارکه اعلام کرد: بیش از ۴۰درصد واحدهای فناور مستقر در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان سابقۀ همکاری با فولاد مبارکه را دارند و فولاد مبارکه بازار مهم و اصلی عرضۀ توانمندی‌های پژوهشی و فناورانۀ آن هاست.

وی همچنین آمادگی شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان را برای مشارکت در طراحی و ایفای نقش در اکوسیستم نوآوری فولاد مبارکه اعلام کرد

39
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پایگاه خبری شمس در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

شما هم دیدگاهی برای این مطلب ارسال کنید

تمامی حقوق این سایت برای پایگاه خبری شمس محفوظ می باشد. طراحی شده توسط میلاد