کانال تلگرام پایگاه خبری شمس
امروز دوشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۸
ShamsKhabar News
39
در نخستین نمایشگاه بین المللی اقتصاد و سرمایه گذاری گردشگری "شهر گردشگر" مطرح شد؛

شهردار مبارکه: ازهرفرصتی برای توسعه گردشگری استفاده خواهیم کرد

شناسه خبر: 99398 - دوشنبه ۵ شهریور ۱۳۹۷ - سرویس: شهرداری مبارکه, مطالب ویژه - چاپ

نخستین نمایشگاه بین المللی اقتصاد و سرمایه گذاری گردشگری با عنوان “شهر گردشگر” در محل سالن نمایشگاه بین المللی بازار بزرگ ایران “ایران مال” با حضور جمعی از مسئولین یکشنبه ۴ شهریور شروع به کار کرد. شهرداری مبارکه نیز در طبقه E2غرفه ۳۰۵ حضور دارد .

شهردار مبارکه گردشگری را یکی از بخش های اصلی تجارت بین الملل بیان کرد و گفت: یکی از منابع اصلی ایجاد ثروت در بسیاری از کشورهای در حال توسعه ، گردشگری است . گردشگری علاوه بر حفاظت از میراث طبیعی و فرهنگی عامل اشتغال نیز هست .
مهندس هاشمی ،شهرمبارکه را دارای یکی از شهرهای پرجاذبه در حوزه گردشگری دانست و افزود: شهر مبارکه از مواهب طبیعی و تاریخی بسیاری خوبی برخوردار می باشد و شرکت در این نمایشگاه ها موقعیت بسیاری مناسبی برای معرفی شهر به مردم سایر شهرها است تا زمینه ساز تبدیل شهر به شهر گردشگر باشیم .
وی هدف اصلی شرکت در نمایشگاه را معرفی جاذبه های گردشگری شهر عنوان و تصریح کرد :حضور درنمایشگاه های گردشگری با معرفی جاذبه گردشگری عامل فراهم شدن ورود گردشگر به شهرستان است و همچنین عامل ایجاد ارتباطی گسترده بین فعالین و سرمایه گذاران عرصه گردشگری و مدیریت شهری است . و هدف اصلی ما برای حضور در این نمایشگاه معرفی شهر مبارکه به عنوان یک شهرگردشگر است و هدف اصلی ما برای حضور نمایشگاه ” شهرگردشگر “معرفی شهر مبارکه به عنوان یک شهرگردشگر است.
شهردار مبارکه اظهار کرد : با توجه به اوضاع خاص اقتصادی شهرداری ها بهترین عامل توسعه شهری ، نگاه ویژه به صنعت گردشگری است . ازهرفرصتی برای توسعه گردشگری استفاده خواهیم کرد تا شهر را در مسیر توسعه سریعتر به جلو ببریم .
شایان ذکر است در روز اول نمایشگاه غرفه شهر مبارکه میزبان رئیس سازمان میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری کشور،معاون تسهیلات و تامین منابع سازمان میراث فرهنگی ،معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی استان اصفهان ، مدیر کل محترم میراث فرهنگی استان خراسان رضوی و جمع کثیری از بازدیدکنندگان نمایشگاه شهر گردشگر بود .

 

39
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پایگاه خبری شمس در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

شما هم دیدگاهی برای این مطلب ارسال کنید

تمامی حقوق این سایت برای پایگاه خبری شمس محفوظ می باشد. طراحی شده توسط میلاد