کانال تلگرام پایگاه خبری شمس
امروز دوشنبه ۵ فروردین ۱۳۹۸
ShamsKhabar News
39
در هفدهمین همایش ملی روز حمایت از حقوق مصرف کنندگان صورت گرفت:

اختصاص تندیس طلایی ملی رعایت حقوق مصرف کنندگان به شرکت فولاد مبارکه

شناسه خبر: 99021 - شنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۶ - سرویس: فولاد مبارکه, مطالب ویژه - چاپ

در هفدهمین همایش روز ملی حمایت از حقوق مصرف کنندگان که با حضور دکتر شریعتمداری وزیر صنعت، معدن و تجارت، رئیس سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولیدکنندگان، دکتر بهرام سبحانی مدیرعامل فولاد و جمعی از صاحبان صنایع و فعالان اقتصادی در سالن همایش های بین المللی صداوسیما برگزار شد، شرکت فولاد مبارکه توانست برای سومین بار تندیس طلایی ملی رعایت حقوق مصرف کنندگان را به خود اختصاص دهد.

در پی کسب این موفقیت دکتر شریعتمداری وزیر صنعت، معدن و تجارت، با اهدای تندیس طلایی این همایش از دکتر سبحانی مدیرعامل فولاد مبارکه و کارکنان این شرکت قدردانی کرد.

به گزارش خبرنگار فولاد در جریان برگزاری این همایش مدیرعامل فولاد مبارکه در جمع خبرنگاران گفت: نظام تولید و فروش شرکت فولاد مبارکه از ابتدای بهره برداری با رویکرد مشتری مداری و احترام به حقوق مصرف کننده، ایجاد و راه اندازی شده است.

دکتر سبحانی با بیان اینکه رعایت حقوق مصرف کنندگان یکی از راهبردهای اصلی شرکت فولاد مبارکه است، گفت: در این شرکت، تولید هر نوع محصول بر اساس سفارش مشتری انجام میشود؛ به همین دلیل، محصول موردنظر از ابتدای خط فولادسازی تا انتهای خط تولید به صورت کاملا مکانیزه و بر اساس سفارش تولید میشود و در چند نوبت مورد پایش قرار میگیرد. در عین حال بعد از تحویل محصول هم مشتریان فولاد مبارکه به حال خود رها نمیشوند و با همکاری کارشناسان مربوطه، انتظارات آنان برای تولید محصول کیفی تر و درنهایت رضایت مندی هرچه بیشتر برآورده میشود.

وی افزود: تولیدکننگان لوله های انتقال نفت و سیالات و لوله و پروفیل، خودروسازان، صنایع نفت و پتروشیمی و تولیدکنندگان لوازم خانگی از بزرگترین مشتریان فولاد مبارکه اند. ما معتقدیم همۀ این صنایع به نوعی حق وحقوقی دارند که وظیفه ماست که به عنوان تولیدکننده حقوق حقۀ ایشان را در تولید و تحویل محصول رعایت کنیم و به دیدگاه های آنان احترام بگذاریم.

دکتر سبحانی با تأکید بر اینکه کنترل کیفی محصولات، تا زمان حصول اطمینان از انطباق کامل با سفارش مشتری ادامه مییابد، افزود: مشتری مداری در فولاد مبارکه فقط به تولید محصولات داخلی مربوط نمیشود. بلکه در بخش صادرات نیز محصولات تولیدشده براساس آخرین استانداردهای روز دنیا و مطابق با سفارش تولید میشود و رضایتمندی آنها همواره در کانون توجه قرار میگیرد.

استراتژی مشتری مداری و خط مشی تکریم مشتریان در فولاد مبارکه موجب شده است این شرکت همواره فراتر از الزامات و استانداردها گام بردارد

در همین زمینه مدیر پشتیبانی فروش و بازاریابی فولاد مبارکه با تأکید بر اینکه به منظور حصول اطمینان از رضایتمندی مشتریان، ساختارهای مناسب و متفاوتی برای تحقق این استراتژی در شرکت ایجاد شده است، گفت: از جمله این ساختارها میتوان به فعالیتهای تحقیق و توسعه، تأمین سبد کالا مطابق نیاز مشتری، بهبود کیفیت محصولات تولیدی هم جهت با نیاز مشتریان و بازار، ارائۀ خدمات خرده فروشی در سراسر کشور، بازدیدهای ادواری و ارتباط مداوم با مشتریان، ارائۀ کتابچه های فنی تخصصی، بررسی ادعاهای فنی و تجاری مصرف کنندگان، نظرسنجی سالیانه از مشتریان، برگزاری گردهمایی با مشتریان، جلسات فنی و تجاری با مشتریان، طراحی و پیاده سازی سیستم مدیریت ارتباط با مشتریان با ارائۀ خدمات تجاری مالی و وضعیت سفارشها در فرایند تولید، وضعیت صورتـحسابهای مشـتـری، پیاده سازی استاندارد مشتری مداری ISO10004  و استاندارد بررسی شکایات مشتریان ISO10002  اشاره کرد.

تاجمیر ریاحی افزود: استراتژی مشتری مداری و خط مشی و سیاست تکریم مشتریان در فولاد مبارکه موجب شده است این شرکت همواره فراتر از الزامات و استانداردها گام بردارد؛ به طوری که روند روبه رشد نتایج نظرسنجی از مشتریان که از سال ۸۰ آغاز شده، نشان میدهد اقدامات صورت گرفته باعث افزایش قابل توجه سطح رضایتمندی ایشان در این دوره شده است.

وی با تأکید بر اینکه موفقیتهای فوق، مسئولیت فولاد مبارکه در برابر جامعه و مشتریان را افزایش میدهد، گفت: همین امر باعث تداوم بهبود و توسعه در شرکت فولاد مبارکه در تمام زمینه هاست.

مدیر پشتیبانی فروش و بازاریابی فولاد مبارکه تصریح کرد: در همین راستا برخی از بهبودهایی که برای سال آینده پیش بینی و هدف گذاری شده است عبارتاند از: برنامه ریزی برای ثبت و پیگیری اقدامات اصلاحی حاصل از نتایج نظرسنجی از مشتریان، برگزاری جلسات فنی با مشتریان و ادعای مشتریان در نرم افزار. سرعت بخشیدن به اقدامات اصلاحی و شفافیت و اثربخشی بیشتر اقدامات بهبود مدنظر مشتریان، برنامه ریزی برای پیاده سازی مرکز تماس مشتریان فولاد مبارکه، برنامه ریزی برای همکاری های دو یا چندجانبه با سایر نوردکاران کشور به منظور افزایش تولید و عرضۀ محصولات موردنیاز مصرف کنندگان که گام مهمی در راستای اقتصاد مقاومتی است و همچنین اجرای بانک جامع مشتریان فولاد مبارکه به منظور ایجاد بانک اطلاعاتی منسجم از مشتریان بالقوه و بالفعل کشور و سهولت در ارتباط با آنها.

محمد تاجمیر ریاحی با اشاره به سابقۀ برگزاری همایش روز ملی حمایت از حقوق مصرف کنندگان گفت: این همایش از سال ۱۳۸۰ و باهدف افزایش انگیزه و حساسیت تولیدکنندگان و ارائه دهندگان خدمات برای رعایت حقوق مصرف کنندگان، افزایش اعتماد و ترغیب مصرف کنندگان به استفاده از کالاها و خدمات واحدهای دارای گواهینامه و تندیس، تلاش برای برقراری قیمت عادلانه و ارائۀ خدمات مطلوب و تشویق مصرف کنندگان به استفاده از کالای دارای نشان ملی استاندارد آغاز به کار کرده است.

وی در بخش پایانی سخنان خود گفت: در حال حاضر در تمامی فرایندهای فولاد مبارکه ازجمله فروش و بازاریابی، اقدامات متعددی برای حفظ و افزایش رضایت مشتریان تعریف و پیاده سازی شده است.

گفتنی است در همایش هفدهم تعداد ۷۳۹ شرکت ارزیابی شد که از آن میان ۱۳۲ شرکت برای دریافت جایزه برگزیده شدند، و ۲۸ شرکت تندیس طلایی، ۲۵ شرکت تندیس نقره ای، ۹ شرکت تندیس برنزین و ۷۰ شرکت موفق به دریافت گواهینامه شدند. فولاد مبارکه نیز در بین شرکتهای فلزی معدنی موفق شد برای سومین سال متوالی تندیس طلایی را دریافت کند.

 

39
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پایگاه خبری شمس در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

شما هم دیدگاهی برای این مطلب ارسال کنید

فول آلبوم پرواز همای
فول آلبوم امید جهان
فول آلبوم امید عامری
فول آلبوم ناصر زینعلی
فول آلبوم ندیم
فول آلبوم مرتضی پاشایی
فول آلبوم محمدرضا هدایتی
فول آلبوم محمدرضا گلزار
فول آلبوم معین
فول آلبوم میلاد باران
فول آلبوم مهرزاد امیرخانی
فول آلبوم مهرداد هیدن
فول آلبوم مهران آتش
فول آلبوم مهدی یغمایی
فول آلبوم رامین بی باک
فول آلبوم مهدی مدرس
فول آلبوم مسعود سعیدی
فول آلبوم مانی رهنم
فول آلبوم مجید اخشابی
فول آلبوم کوروش یغمایی
فول آلبوم خسرو شکیبایی
فول آلبوم محسن ابراهیم زاده
فول آلبوم شهاب رمضان
فول آلبوم خشایار اعتمادی
فول آلبوم کاوه یغمایی
فول آلبوم کاوه آفاق
فول آلبوم جمشید
فول آلبوم حسین تهی
فول آلبوم حجت اشرف زاده
فول آلبوم هاتف
فول آلبوم حمید صفت
فول آلبوم حمید هیراد
فول آلبوم فرهاد جواهرکلام
فول آلبوم گروه دارکوب
فول آلبوم امیرحسین افتخاری
فول آلبوم امیر تاجیک
فول آلبوم علی یاسینی
فول آلبوم امیر فرجام
فول آلبوم علی مولایی
فول آلبوم عجم
فول آلبوم آمین
فول آلبوم فرزاد فرخ
فول آلبوم سون بند
فول آلبوم حمید طالب زاده
فول آلبوم یاسر محمودی
فول آلبوم محمد اصفهانی
فول آلبوم سعید شهروز
فول آلبوم حمید عسکری
فول آلبوم حامد همایون
فول آلبوم قاسم افشار
فول آلبوم فریدون آسرایی
فول آلبوم عرفان
فول آلبوم ایهام
فول آلبوم بهنام بانی
فول آلبوم بابک رهنم
فول آلبوم اشکان خطیبی
فول آلبوم گروه آریان
فول آلبوم امیر عباس گلاب
فول آلبوم علیرضا طلیسچی
فول آلبوم علیرضا روزگار
فول آلبوم امیر عظیمی
فول آلبوم چارتار
فول آلبوم علی اصحابی
فول آلبوم علی لهراسبی
فول آلبوم احمد شاملو
فول آلبوم مهدی مقدم
فول آلبوم بهنام صفوی
فول آلبوم مهدی یراحی
فول آلبوم سامان جلیلی
فول آلبوم رستاک حلاج
فول آلبوم شهاب مظفری
فول آلبوم حمید حامی
فول آلبوم حامد هاکان
فول آلبوم ناصر عبدالهی
فول آلبوم مجید خراطه
فول آلبوم روزبه نعمت الهی
فول آلبوم ماکان بند
فول آلبوم مسیح و آرش
فول آلبوم زانیار خسروی
فول آلبوم عماد طالب زاده
فول آلبوم محسن یاحقی
فول آلبوم ماهان بهرام خان
فول آلبوم مهدی جهانی
فول آلبوم میثم ابراهیمی
فول آلبوم ناصر صدر
فول آلبوم پوی
فول آلبوم علی زند وکیلی
فول آلبوم سیاوش قمیشی
دانلود فول آلبوم سینا سرلک
دانلود فول آلبوم فرهاد
فول آلبوم ایرج مهدیان
فول آلبوم رضا شیری
فول آلبوم ایرج خواجه امیری
فول آلبوم فرزاد فرزین
فول آلبوم محمد علیزاده
فول آلبوم رضا یزدانی
فول آلبوم مازیار فلاحی
فول آلبوم محمد رضا شجریان
فول آلبوم مهدی احمدوند
فول آلبوم بهنام علمشاهی
فول آلبوم بنیامین بهادری
فول آلبوم بابک جهانبخش
فول آلبوم امین الله رشیدی
فول آلبوم نعمت الله آغاسی
فول آلبوم احمدرضا نبی زاده
فول آلبوم همایون شجریان
فول آلبوم ساسی
فول آلبوم پویا بیاتی
فول آلبوم محسن یگانه
نوین استوک
لپ تاپ دست دوم
ماینتور دست دوم
کیس صنعتی دست دوم
فروش لپ تاپ HP Folio 9470m
مانیتور ۲۲ اینچ LED واید Dell
لپ تاپ استوک چیست
تمامی حقوق این سایت برای پایگاه خبری شمس محفوظ می باشد. طراحی شده توسط گروه فنی مهندسی نوین گستر