کانال تلگرام پایگاه خبری شمس
امروز سه شنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۸
ShamsKhabar News
39

ایجاد منابع درآمدی پایدار در شهر مبارکه با کمک بخش خصوصی محقق می‌شود

شناسه خبر: 98902 - جمعه 3 نوامبر 2017 - سرویس: 1مبارکه, شهرداری مبارکه, مطالب ویژه - چاپ

رئیس کمیسیون اقتصاد،سرمایه گذاری و گردشگری شورای اسلامی شهر مبارکه گفت: ایجاد درآمد پایدار در شهر مبارکه نیازمند ورود بخش خصوصی و سرمایه‌گذاری در بخش‌های مختلف زیربنایی است.

 

به گزارش پایگاه خبری شمس، محسن رضازاده در جلسه کمیسیون اقتصادی، سرمایه گذاری و گردشگری شورای اسلامی شهر مبارکه اظهار کرد: با توجه به شرایط حاکم بر شهرداریها و وضعیت اقتصادی دولت و شهروندان، توجه بیشتر به ایجاد منابع پایدار در آمدی و جلوگیری از رشد شهر فروشی و تراکم فروشی از اهمیت ویژه ای برخوردار است.
رضازاده با ابراز خشنودی در خصوص شروع به کار  کمیسیون اقتصاد،سرمایه گذاری و گردشگری شورای شهر، گفت : بیش از ۳۲ نهاد در اداره شهرها نقش دارند که هم افزایی و هم پوشانی این نهادها بایستی در جهت توانمند سازی شهروندان و ارتقای اقتصاد شهر باشد.
در ادامه این جلسه شهردار مبارکه و مدیر واحد سرمایه گذاری شهرداری در خصوص طرح های انجام شده در سالهای گذشته و طرح های پیش رو توضیحاتی ارائه نمودند.
سپس  مهندس صباغ، سرمایه گذار و مجری احداث استخر مساحت کوتاه در شهر مبارکه از افتتاح این استخر مسافت کوتاه تا ۲ ماه آینده خبر داد و در خصوص احداث استخر مسافت کوتاه و هزینه های که این طرح تاکنون داشته و همچنین مقدار مساحت اضافه بر قرار داد ساخته شده فی مابین شهرداری و سرمایه گذار مواردی را مطرح کرد.
چند طرح سرمایه گذاری در این جلسه بررسی و پیشنهاد داده شد که پس از بررسی به شورای شهر و کمیسیون ابلاغ خواهد شد.
پس از بحث و تبادل نظر اعضاء موارد ذیل به تصویب رسید و مقرر گردید توسط واحد سرمایه گذاری ظرف یکماه آینده طرح مشارکتی شهرداری و سرمایه گذار در خصوص قلعه نهچیر تهیه و جهت تصویب و بررسی به کمیسیون اقتصادی ارائه شود.
همچنین مقرر شد شهرداری جهت تعیین تکلیف بنای مازاد احداث شده در مجموعه اداری استخر و طلب سرمایه گذار،بسته پیشنهادی خود را برای بررسی و ارائه راهکار به کمیسیون ارسال نماید.
در ادامه این جلسه  مقرر شد با توجه به اتمام پروژه استخر، وضعیت محوطه سازی و انشعابات مجموعه اداری و تجاری توسط شهرداری پیگیری و اقدام لازم صورت گیرد.
همچنین مقرر شد طرح های سرمایه گذاری شامل سالن سرپوشیده  بازیهای کودکان،طرح کلینیک دندانپزشکی و پروژه تجاری شریعتی ،نیروگاه برق ،تالار مرکزی ،تابلوهای تبلیغاتی،پارک ساحلی سرارود ،آسیاب و … جهت احداث با مشارکت سرمایه گذار در دستور کار واحد سرمایه گذاری و کمیسیون قرار گیرد.

جلسه کمیسیون اقتصادی، سرمایه گذاری و گردشگری شورای اسلامی شهر مبارکه با حضور اعضای کمیسیون مذکور،مهندس هاشمی شهردار مبارکه ، مهندس تاکی مسئول واحد سرمایه گذاری شهرداری و مهندس صباغ سرمایه گذار و مجری احداث استخر مسافت کوتاه در شهر مبارکه برگزار شد.

39
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پایگاه خبری شمس در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

شما هم دیدگاهی برای این مطلب ارسال کنید

تمامی حقوق این سایت برای پایگاه خبری شمس محفوظ می باشد. طراحی شده توسط میلاد