شهرداری مبارکه

رئیس شورای شهر مبارکه: تکریم مردم و جلب رضایت ارباب رجوع سبب کاهش بروکراسی و تحول در نظام اداری می شود

سجاد خالوزاده با تأکید بر اینکه دیدار چهره به چهره و حضوری با مردم سبب تسهیل و بهبود روند حل مشکلات مردم و کاهش بروکراسی اداری می‌شود، خاطرنشان کرد: بر اساس برنامه‌ریزی صورت گرفته در این دوره شورای اسلامی شهر با حضور در تمامی مساجد شهر و محلات با مردم دیدار و گفتگو می کنیم.

وی ادامه داد: ملاقاتهای مردمی موثرترین راه شناسایی مطالبات بحق شهروندان است و ازاین طریق ضمن احترام و تکریم ارباب رجوع، می توان در پاسخگویی به مطالبات شهروندان سرعت عمل بیشتری داشت.

رئیس شورای اسلامی شهر مبارکه یکی از اولویت های کاری شورای اسلامی شهر  را دیدار حضوری و چهره  به چهره با مردم برشمرد و گفت: تكریم ارباب رجوع و پاسخگویی به شهروندان باید مهمترین اولویت شهرداری باشد.

وی با تأکید بر اینکه زیرمجموعه‌های شهرداری باید ارتباط بیشتری با مردم داشته باشند، گفت: وقت بسیاری از مردم به خاطر درگیر شدن با نظام اداری و بروکراسی تلف می‌شود و این به معنای تکریم ارباب رجوع و دلسوزی برای رفع مشکلات مردم نیست.

خالوزاده گفت: متاسفانه برخی کاغذبازی های بی فایده تکریم ارباب رجوع را با مشکل جدی مواجه کرده است؛ باید به سمتی حرکت کنیم که خدمات اداری و استعلام ها از طریق درگاه های مجازی قابل ارائه باشد.

وی با بیان اینکه توسعه فرهنگی و اجتماعی باید در کنار توسعه عمرانی مدنظر شهرداری قرار گیرد گفت: مدیریت شهری مبارکه در دوره پنجم همواره بر قانون مداری و مردم محوری تاکید فراوان داشته و دارد.

خالوزاده با بیان اینکه اعتماد به مسوولان، یکی از مهم‌ترین شاخصه‌های نظام مردمی جمهوری اسلامی است تصریح کرد:نمایندگان مجلس شورای اسلامی، شوراهای اسلامی شهر و روستا، مجلس خبرگان رهبری و حتی رئیس جمهور به عنوان بالاترین مقام اجرایی کشور از سوی مردم انتخاب شده و همین امر نشان‌دهنده نقش ویژه و حساس مردم در پیشبرد اهداف نظام است.

وی اظهار داشت: در کنار حمایت جدی از پرسنل، انتظار داریم تعامل و همکاری مجموعه شهرداری با شورای اسلامی شهر در جهت توسعه و پیشرفت شهر، جدی و مستمر باشد.

http://www.mobarakeh.ir/images/news/a52/1396/08/02/todi/L7qB8.jpg

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

دکمه بازگشت به بالا