کانال تلگرام پایگاه خبری شمس
امروز دوشنبه ۵ فروردین ۱۳۹۸
ShamsKhabar News
39

روحانی در اصفهان: آینده ایران را در اختیار فریبکاران نخواهیم گذاشت

شناسه خبر: 95507 - یکشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ - سرویس: اخبار ایران و جهان - چاپ

حسن روحانی کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری در جمع هواداران اصفهانی خود سخنرانی کرد.

به گزارش ایسنا، حجت‌الاسلام والمسلمین حسن روحانی کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری عصر امروز (یکشنبه) در جمع هواداران خود در در میدان امام خمینی اصفهان با تاکید بر اینکه ما آینده ایران را در اختیار فریب‌کاران نمی‌گذاریم، اظهار کرد: ما آینده ایران را در اختیار شعار نخواهیم گذاشت.

وی با بیان اینکه اصفهان انگشتر جهان و نقش جهان نگین این انگشتر است، افزود: ما برای یک تصمیم تاریخی امروز در نگین انگشتر جهان جمع شده‌ایم. ما برای یک تصمیم مهم جمع شده‌ایم و می‌خواهیم رئیس جمهور به عنوان منتخب و نماینده کل ملت ایران انتخاب کنیم یا به عنوان نماینده یک باند در کشور.

این کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری با طرح این پرسش که آیا ما می‌خواهیم فردی را به عنوان رئیس جمهور انتخاب کنیم یا به عنوان رئیس و قیم از طرف یک گروه خاص؟٬ گفت: رئیس جمهور کسی است که برای امنیت کشور شما تصمیم می‌گیرد، ما امروز صاحب امنیت هستیم. البته این امنیت در سایه تلاش همه انسان‌های فداکار، نیروهای مسلح، نیروهای امنیتی و نظامی است اما مگر همین نیروهای مسلح و امنیتی در سال‌های قبل هم نبودند پس چطور این همه امنیت وسیع در کشور شاهد هستیم؟

روحانی با بیان اینکه آنگاه که مردم در کنار نیروهای مسلح قرار بگیرند، امنیت کامل در کشور ایجاد می‌شود، تصریح کرد: آنگاه که همه اقوام به دولت اعتماد کنند امنیت در کشور حاکم می‌شود. رئیس جمهور یعنی رئیس شورای عالی فضای مجازی. اگر امروز شما دسترسی به اطلاعات جهان دارید، در سایه دولت یازدهم است.

وی با بیان اینکه ۱۰ بار تصمیم گرفتند که شبکه‌های اجتماعی را ببندند، ولی این روحانی بود که در برابر این تصمیم ایستاد، خاطر نشان کرد: رئیس جمهور یعنی رئیس شورای عالی انقلاب فرهنگی٬ در این دوره فضای امنیتی از دانشگاه‌ها برداشته شد. آیا ما دانشگاه آزاد و امن را می‌خواهیم یا دانشگاه امنیتی؟ در سایه حضور مردم، در این مدت توانستیم با کمک هم دیوار را خراب کنیم و پل بسازیم.

روحانی همچنبین با بیان اینکه میان نصف جهان و کل جهان با دیوار تحریم فاصله انداختند، اظهار کرد: در سال ۹۲، ۶۲ هزار توریست به اصفهان آمد، ولی در فروردین امسال ۸۵ هزار گردشگر خارجی به این شهر سفر کردند. ما می‌خواهیم اصفهان به عنوان قلب جهان بتپد و همه مردم جهان بتوانند به اصهفان بیایند و این میدان را ببیند. ما می‌خواهیم مردم دنیا به ایران بیایند و ساختن باغ بهشت را در این اصفهان ببینند.

این کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری تاکید کرد: خطری در سال ۹۲ وجود داشت که ۱۴ میلیون ایرانی را تهدید می‌کرد. اگر دولت یازدهم نبود دریاچه ارومیه خشک شده بود و نمک آن ۱۴ میلیون ساکن غرب کشور را تهدید کرده بود. ما برای هورالعظیم و دریاچه اورمیه سرمایه‌گذاری کردیم. این بار نوبت زاینده رود است. اصفهان به زنده بودن زاینده رودش است و اصفهان افتخار تمدن و همبستگی ایران و اسلام است.

وی با بیان اینکه در میدان نقش جهان اصفهان سیاست مذهب و اقتصاد به هم گره خورده است و تمدن پرچم سرافرازانه اسلام در این میدان در اهتزاز است، تاکید کرد: اصفهان سرزمین پل‌ها است و سرزمین دیوار نیست، ما با برجام بین ایران و جهان پل برقرار کردیم و دیوار تحریم را فرو ریختیم.

رییس دولت تدبیر و امید گفت: اگر ملت ایران اجازه بدهد و اگر رهبری یاری کند و ما را هدایت کند، با همین دکتر ظریف مابقی تحریم‌ها را هم برخواهیم داشت.

این کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری با تاکید بر اینکه ما می‌خواهیم تعامل سازنده با جهان را ادامه بدهیم، خاطر نشان کرد: می‌خواهیم دانشگاه‌های ما با دانشگاه‌های جهان در ارتباط باشند و فناوری‌های پیشرفته را به ایران بیاوریم. ما نمی‌گذاریم بازار نفت ما  در اختیار عربستان قرار بگیرد و گاز کشور ما در اختیار همسایه جهانی باشد. ما نمی‌گذاریم نفت ایران در اختیار همسایه غربی باشد.

روحانی با بیان اینکه ما به عقب برنمی‌گردیم، خاطر نشان کرد: در هفته‌های اخیر خیلی گوش کردم که ببینم آیا دوستان ما طرح و برنامه جدیدی را هم به ارمغان آورده‌اند یا نه اما دیدم برنامه شان بازنویسی سال‌های ۹۰ و ۹۱ است.

وی با تاکید بر اینکه ما به ۹۰ و ۹۱ بازنمی‌گردیم، گفت: روز جمعه، روز سرنوشت ماست، اقتدار ملت ایران در روز جمعه متبلور می‌شود.

روحانی خطاب به مدیران و مسئولان کشور تاکید کرد: همه مسئولان حواس‌شان بر این باشد که از تریبون و قدرت سوء استفاده نکنیم.

این کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری با اشاره به اظهارات برخی از رقبای خود اظهار کرد: می‌گویند ما هم برجام را قبول داریم؛ باور کنیم؟؛ شما تا دیروز هرچه در توان داشتید و هرچه بیلبورد در تهران بود، علیه برجام استفاده کردید؛ وقتی با قدرت‌های خارجی مشغول مبارزه با خارجی بودیم، از پشت خنجر زدید، حالا طرفدار برجام شدید.

رئیس دولت تدبیر و امید با تاکید بر اینکه حفظ برجام سخت‌تر از به دست آوردن آن است، افزود: نگهداری برجام سخت‌تر از به دست آوردن توافق است، حفظ صلح و امنیت بالاتر از به دست آوردن آنها است.

روحانی تاکید کرد: با شعار به عقب باز نمیگردیم به پای صندوق آرا می‌رویم. ما با تلاش و کمک شما دیوار را خراب و پل ساختیم، ما این اجازه را به شما نمی‌دهیم.

روحانی گفت: برخی در اتاق‌های فکر خود می‌گویند که اجازه نمی‌دهیم روحانی انتخاب شود؛ شما فکر می‌کنید روحانی نباشد برجام از بین می‌رود و تحریم برمی‌گردد؟ فکر می‌کنید می‌توانید فضای مجازی را مسدود کنید؟  فکر می‌کنید می‌توانید فضای امنیتی را بر دانشگاه‌ها برگردانید؟ مردم این اجازه را به شما نمی‌دهند.

وی با بیان اینکه ما تسلیم آرامش هستیم، اظهار کرد: ما تنش را دوست نداریم و ایران آرام را می‌خواهیم. ما در این مدت قدم‌هایی را باهم برداشتیم و باید قدم‌هایی را باهم در آینده برداریم. ما قطار تهران و اصفهان را تامین اعتبار کردیم و این قطار در دولت دوازدهم باید تمام شود. همچنین ما تصمیم گرفتیم فرودگاه بزرگ و بین‌المللی را در اصهفان ایجاد کنیم و می‌خواهیم آن را در دولت دوازدهم تکمیل کنیم. ما می‌خواهیم برای اشتغال جوانان تحصیل‌کرده دست به دست هم بدهیم، نه با شعار، بلکه با عمل.
روحانی در پاسخ به ادعای برخی رقبای خود٬ تاکید کرد:آیا  آنها می‌توانند برای شما اشتغال میلیونی ایجاد کنند؟ ما اشتغال بدون منت و خالص ایجاد می‌کنیم همانطور که در سال ۹۵، ۶۵۰ هزار شغل ایحاد کردیم.

این کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه مردم برای انتخاب میان کاندیداها باید به کارنامه افراد و برنامه آنها نگاه کنند، ادامه داد: به برنامه برخی کسانی که برای انتخابات نامزد شده اند نگاه کنید، آیا بدون پمپاژ پول برنامه دیگری هم دارند؟

رییس دولت تدبیر و امید گفت: می‌گویند این دولت یک کار اشتباه برزگی انجام داده است. می‌گوییم چه کاری؟ می‌گویند سال ۹۲ به فکر رفع تحریم بود، بعد به فکر کاهش تورم و رونق بوده است و اینک افتتاح می‌کند. می‌گویند اول ۹۲ افتتاح می‌کردید. راه ما تدبیر و تلاش باهم و تامین اعتبار است، می‌سازیم و بعد باهم با افتخار افتتاح می‌کنیم همانطور که ورزشگاه نقش جهان را افتتاح کردیم همانطور که فاز یک و دو متروی شهری را افتتاح کردیم و ۱۱۵۰ کارگاه کوچک و متوسط را در اصفهان افتتاح کردیم. ما برنامه‌ای براساس کارنامه گذشته داریم و مسیرمان را ادامه می‌دهیم.

روحانی با دعوت مردم برای مشارکت در انتخابات، تاکید کرد: ما می‌خواهیم جمعه به پای صندوق‌های آرا برویم چون می‌خواهیم برخی از روزنامه‌ها، سایت‌ها و نهادها حاشیه امنیتی نداشته باشند. می‌خواهیم همه روزنامه‌ها، خبرگزاری‌ها و سایت‌ها و همه بنگاه‌های تولیدی باهم مساوی باشند. ما برای تساوی حقوق ملت پای صندوق رای خواهیم رفت. ما برای رفع تبعیض‌های ناروا به پای صندوق می‌رویم.

وی در پایان خاطر نشان کرد: روز جمعه پای صندوق‌های رای دوباره به آزادی، اعتدال، اصلاحات، اصولگرایی معتدل و امید ایرانیان سلام می‌کنیم. مردم بدانند که با شعار دوباره ایران دوباره اسلام دوباره امید پای صندوق خواهیم رفت.

محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان،  حسن روحانی را در این سفر همراهی کرد.

پیش از سخنان رییس جمهور شهربانو منصوریان دارنده چند مدال طلای جهان و آسیا به نشان صلح و دوستی مدال خود را به روحانی تقدیم کرد.

http://cdn.isna.ir/d/2017/05/14/4/57487533.jpg

39
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پایگاه خبری شمس در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

شما هم دیدگاهی برای این مطلب ارسال کنید

فول آلبوم پرواز همای
فول آلبوم امید جهان
فول آلبوم امید عامری
فول آلبوم ناصر زینعلی
فول آلبوم ندیم
فول آلبوم مرتضی پاشایی
فول آلبوم محمدرضا هدایتی
فول آلبوم محمدرضا گلزار
فول آلبوم معین
فول آلبوم میلاد باران
فول آلبوم مهرزاد امیرخانی
فول آلبوم مهرداد هیدن
فول آلبوم مهران آتش
فول آلبوم مهدی یغمایی
فول آلبوم رامین بی باک
فول آلبوم مهدی مدرس
فول آلبوم مسعود سعیدی
فول آلبوم مانی رهنم
فول آلبوم مجید اخشابی
فول آلبوم کوروش یغمایی
فول آلبوم خسرو شکیبایی
فول آلبوم محسن ابراهیم زاده
فول آلبوم شهاب رمضان
فول آلبوم خشایار اعتمادی
فول آلبوم کاوه یغمایی
فول آلبوم کاوه آفاق
فول آلبوم جمشید
فول آلبوم حسین تهی
فول آلبوم حجت اشرف زاده
فول آلبوم هاتف
فول آلبوم حمید صفت
فول آلبوم حمید هیراد
فول آلبوم فرهاد جواهرکلام
فول آلبوم گروه دارکوب
فول آلبوم امیرحسین افتخاری
فول آلبوم امیر تاجیک
فول آلبوم علی یاسینی
فول آلبوم امیر فرجام
فول آلبوم علی مولایی
فول آلبوم عجم
فول آلبوم آمین
فول آلبوم فرزاد فرخ
فول آلبوم سون بند
فول آلبوم حمید طالب زاده
فول آلبوم یاسر محمودی
فول آلبوم محمد اصفهانی
فول آلبوم سعید شهروز
فول آلبوم حمید عسکری
فول آلبوم حامد همایون
فول آلبوم قاسم افشار
فول آلبوم فریدون آسرایی
فول آلبوم عرفان
فول آلبوم ایهام
فول آلبوم بهنام بانی
فول آلبوم بابک رهنم
فول آلبوم اشکان خطیبی
فول آلبوم گروه آریان
فول آلبوم امیر عباس گلاب
فول آلبوم علیرضا طلیسچی
فول آلبوم علیرضا روزگار
فول آلبوم امیر عظیمی
فول آلبوم چارتار
فول آلبوم علی اصحابی
فول آلبوم علی لهراسبی
فول آلبوم احمد شاملو
فول آلبوم مهدی مقدم
فول آلبوم بهنام صفوی
فول آلبوم مهدی یراحی
فول آلبوم سامان جلیلی
فول آلبوم رستاک حلاج
فول آلبوم شهاب مظفری
فول آلبوم حمید حامی
فول آلبوم حامد هاکان
فول آلبوم ناصر عبدالهی
فول آلبوم مجید خراطه
فول آلبوم روزبه نعمت الهی
فول آلبوم ماکان بند
فول آلبوم مسیح و آرش
فول آلبوم زانیار خسروی
فول آلبوم عماد طالب زاده
فول آلبوم محسن یاحقی
فول آلبوم ماهان بهرام خان
فول آلبوم مهدی جهانی
فول آلبوم میثم ابراهیمی
فول آلبوم ناصر صدر
فول آلبوم پوی
فول آلبوم علی زند وکیلی
فول آلبوم سیاوش قمیشی
دانلود فول آلبوم سینا سرلک
دانلود فول آلبوم فرهاد
فول آلبوم ایرج مهدیان
فول آلبوم رضا شیری
فول آلبوم ایرج خواجه امیری
فول آلبوم فرزاد فرزین
فول آلبوم محمد علیزاده
فول آلبوم رضا یزدانی
فول آلبوم مازیار فلاحی
فول آلبوم محمد رضا شجریان
فول آلبوم مهدی احمدوند
فول آلبوم بهنام علمشاهی
فول آلبوم بنیامین بهادری
فول آلبوم بابک جهانبخش
فول آلبوم امین الله رشیدی
فول آلبوم نعمت الله آغاسی
فول آلبوم احمدرضا نبی زاده
فول آلبوم همایون شجریان
فول آلبوم ساسی
فول آلبوم پویا بیاتی
فول آلبوم محسن یگانه
نوین استوک
لپ تاپ دست دوم
ماینتور دست دوم
کیس صنعتی دست دوم
فروش لپ تاپ HP Folio 9470m
مانیتور ۲۲ اینچ LED واید Dell
لپ تاپ استوک چیست
تمامی حقوق این سایت برای پایگاه خبری شمس محفوظ می باشد. طراحی شده توسط گروه فنی مهندسی نوین گستر