کانال تلگرام پایگاه خبری شمس
امروز شنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۹
ShamsKhabar News
39
دانلود آخرین شماره شمیم وطن؛

شماره ۴ دو هفته نامه شمیم وطن (۱۵ فروردین)

شناسه خبر: 69372 - یکشنبه 3 آوریل 2016 - سرویس: رسانه های مبارکه, مطالب ویژه - چاپ

آخرین نسخه دو هفته نامه شمیم وطن را از پایگاه خبری شمس شهرستان مبارکه دانلود کنید…

دانلود شماره ۴ دو هفته نامه شمیم وطن (۱۵ فروردین)

 

سرمقاله: پاسخگویی مسئولین و اقتصاد مقاومتی

ضمن تبریک سال ۱۳۹۵ ، سال اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل و آروزی موفقیت در همه زمینه ها برای مردم عزیز باتوجه به اینکه بیش از ۲۴ ماه از بیان اقتصاد مقاومتی و اعام دستور العمل سیاستهای اقتصاد مقاومتی می گذرد اما واکنش مسئولین کشوری و استانی و شهرستانی در خصوص پیاده سازی اقتصاد مقاومتی به گونه است معمولا سعی دارند مردم را با سخنرانی و لفاظی درباره سیاستهای فوق سرگرم کنند.
اما وقتی نوبت به اقدام و عمل و گزارش کار محسوس می رسد یا از پاسخگویی فرار کرده یا تقصیر را به گردن مسئولین سابق یا عوامل کم اثر بیرونی همچون تحریم ها می اندازند.
متاسفانه روحیه پاسخگویی در سطح مدیران بسیار ضعیف است که این خود باعث شده است در خصوص لزوم ارائه گزارش عملکرد مسئولین کشوری استانی و شهرستانی با سکوت خود از این مطالبه ی مردم طفره روند. مسئول بایستی در خصوص بازگشایی مجدد واحد های تولیدی ورشکسته استان و بنگاههای اقتصادی نیمه تعطیل و تعطیل که تعدادشان کم هم نیست گزارش بدهند چه اقداماتی انجام داده اند. یا در خصوص جذب سرمایه گذاری چگونه عمل شده است؟
برای اجرای اصل اقتصاد مقاومتی به جای اقدام و عمل نباید به مقاله نویسی سمینار و همایشها با گردهمایی بسنده کرد. ان شاءالله بزودی جلسات ارایه گزارش عملکرد از مسئولین به منظور تحقق اجرای سیاستهای اقتصاد مقاومتی برگزار گردد تا مردم و مطبوعات و جراید ببینیم برنامه های آنان در خصوص اقدام و عمل در عرصه اقتصاد چگونه میباشد.

 

39
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پایگاه خبری شمس در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

شما هم دیدگاهی برای این مطلب ارسال کنید

تمامی حقوق این سایت برای پایگاه خبری شمس محفوظ می باشد. طراحی شده توسط میلاد