اخبار شهرستان مبارکهانتخاب دهم

رئيس ستاد انتخابات شهرستان مباركه: وظيفه اصلي تامين امنيت شعب بر عهده نيروهاي نظامي و انتظامي است

علي اصغر ذاكري فرماندار و رئيس ستاد انتخابات در اين جلسه  با بيان اينكه روز هفتم اسفندماه روز سرنوشت سازي است افزود: اميدواريم با تعامل تمامي عوامل اجرايي،انتظامي و بازرسين انتخابات ، در هفتم اسفندماه شاهد انتخاباتي سالم ، پرشور و با مشاركت حداكثري مردم باشيم.

ذاكري با اشاره به انجام تبليغات كانديداها در چارچوب قانون افزود: خوشبختانه شهرستان مباركه در وضعيت سفيد قرار دارد و بايد تمام توان خود را جهت حفظ اين موقعيت تا بعد از برگزاري انتخابات به كار ببنديم.

رئيس هيئت اجرايي انتخابات گفت: وظيفه اصلي تامين امنيت شعب بر عهده نيروهاي نظامي و انتظامي است كه لازم است با تسلط كامل بر شرح وظايف خود در روز هفتم اسفندماه حاضر شوند.

وي با اشاره به شرح وظايف عوامل برقراري امنيت شعب ،خاطرنشان ساخت:حفاظت از صندوق هاي اخذ راي،ايجاد نظم ،عدم دخالت در امور اجرايي و نظارت و … از جمله وظايف عوامل امنيتي شعب مي باشد كه لازم است همه افراد به آن توجه نمايند.

علي اصغر ذاكري تصريح كرد :براي تامين امنيت انتخابات در ۶۶ شعبه اخذ راي ، نيروهاي نظامي و انتظامي نسبت به برقراري امنيت مسيرهاي انتقال صندوق هاي راي از فرمانداري ها به شعب و بالعكس و همچنين محل شمارش آراي اخذ شده، تامين امنيت عمومي سطح شهرستان و اماكن حساس اقدامات لازم را انجام مي دهند .

در پايان فرماندار مباركه گفت: در مجموع با همكاري خوب اعضاي كميته امنيت ستاد انتخابات و شوراي تامين و عوامل اجرايي آماده برگزاري انتخاباتي امن، با شكوه و پر نشاط در سطح شهرستان هستيم.

 
 
 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

دکمه بازگشت به بالا