اخبار شهرستان مبارکه

اتمام عملیات بهسازی پارک محله 5 صفائیه

احمدرضا فروتن مدیر عامل سازمان سیما ، منظر و فضای سبز شهری شهرداری مبارکه با اشاره به طرح بهسازی و بازسازی پارکهای سطح شهر و محلات اظهار داشت: یکی از مهمترین وظایف این سازمان رسیدگی دوره ای به پارک ها برای جلوگیری از ایجاد ناکارآمدی و فرسودگی پارک های سطح شهر و محلات است .
وی افزود: این طرح از ابتدای امسال در دستور کار این سازمان قرار گرفته و اقدامات بهسازی، مرمت و تجهیز مبلمان و زیباسازی پارک ها مطابق با اولویت های تعریف شده در حال انجام است .
فروتن با اشاره به فعالیت های انجام شده در پارک محله پنج صفائیه گفت : رنگ آمیزی مبلمان شهری ، بازسازی و مرمت سنگ فرش ، تعمیرات مجموعه اسباب بازی و تغییر سیستم روشنایی پارک به برج نوری در راستای حل مشکل روشنایی پارک ، آماده سازی بستر برای کشت چمن و گونه های مقاوم گیاهی از مجموعه اقداماتی بود که در این پارک انجام شد .
مدیرعامل سازمان سیما ، منظر و فضای سبز شهری شهرداری مبارکه تصریح کرد: رسیدگی به پارک های سطح شهرو محلات در گام نخست علاوه بر تغییر چهره شهری می تواند آرامش روانی را برای شهروندان به همراه آورد ولی مشارکت شهروندان در حفظ و نگهداری پارک ها از ضروریات است که اگر این مشارکت و همکاری از سوی شهروندان عزیز نباشد قطعاً نمی توان موفق بود .

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

دکمه بازگشت به بالا