کانال تلگرام پایگاه خبری شمس
امروز سه شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶
ShamsKhabar News
39

ایجاد منابع درآمدی پایدار در شهر مبارکه با کمک بخش خصوصی محقق می‌شود

شناسه خبر: 98902 - جمعه ۱۲ آبان ۱۳۹۶ - سرویس: شهرداری مبارکه, مبارکه, مطالب ویژه - چاپ

رئیس کمیسیون اقتصاد،سرمایه گذاری و گردشگری شورای اسلامی شهر مبارکه گفت: ایجاد درآمد پایدار در شهر مبارکه نیازمند ورود بخش خصوصی و سرمایه‌گذاری در بخش‌های مختلف زیربنایی است.

 

به گزارش پایگاه خبری شمس، محسن رضازاده در جلسه کمیسیون اقتصادی، سرمایه گذاری و گردشگری شورای اسلامی شهر مبارکه اظهار کرد: با توجه به شرایط حاکم بر شهرداریها و وضعیت اقتصادی دولت و شهروندان، توجه بیشتر به ایجاد منابع پایدار در آمدی و جلوگیری از رشد شهر فروشی و تراکم فروشی از اهمیت ویژه ای برخوردار است.
رضازاده با ابراز خشنودی در خصوص شروع به کار  کمیسیون اقتصاد،سرمایه گذاری و گردشگری شورای شهر، گفت : بیش از ۳۲ نهاد در اداره شهرها نقش دارند که هم افزایی و هم پوشانی این نهادها بایستی در جهت توانمند سازی شهروندان و ارتقای اقتصاد شهر باشد.
در ادامه این جلسه شهردار مبارکه و مدیر واحد سرمایه گذاری شهرداری در خصوص طرح های انجام شده در سالهای گذشته و طرح های پیش رو توضیحاتی ارائه نمودند.
سپس  مهندس صباغ، سرمایه گذار و مجری احداث استخر مساحت کوتاه در شهر مبارکه از افتتاح این استخر مسافت کوتاه تا ۲ ماه آینده خبر داد و در خصوص احداث استخر مسافت کوتاه و هزینه های که این طرح تاکنون داشته و همچنین مقدار مساحت اضافه بر قرار داد ساخته شده فی مابین شهرداری و سرمایه گذار مواردی را مطرح کرد.
چند طرح سرمایه گذاری در این جلسه بررسی و پیشنهاد داده شد که پس از بررسی به شورای شهر و کمیسیون ابلاغ خواهد شد.
پس از بحث و تبادل نظر اعضاء موارد ذیل به تصویب رسید و مقرر گردید توسط واحد سرمایه گذاری ظرف یکماه آینده طرح مشارکتی شهرداری و سرمایه گذار در خصوص قلعه نهچیر تهیه و جهت تصویب و بررسی به کمیسیون اقتصادی ارائه شود.
همچنین مقرر شد شهرداری جهت تعیین تکلیف بنای مازاد احداث شده در مجموعه اداری استخر و طلب سرمایه گذار،بسته پیشنهادی خود را برای بررسی و ارائه راهکار به کمیسیون ارسال نماید.
در ادامه این جلسه  مقرر شد با توجه به اتمام پروژه استخر، وضعیت محوطه سازی و انشعابات مجموعه اداری و تجاری توسط شهرداری پیگیری و اقدام لازم صورت گیرد.
همچنین مقرر شد طرح های سرمایه گذاری شامل سالن سرپوشیده  بازیهای کودکان،طرح کلینیک دندانپزشکی و پروژه تجاری شریعتی ،نیروگاه برق ،تالار مرکزی ،تابلوهای تبلیغاتی،پارک ساحلی سرارود ،آسیاب و … جهت احداث با مشارکت سرمایه گذار در دستور کار واحد سرمایه گذاری و کمیسیون قرار گیرد.

جلسه کمیسیون اقتصادی، سرمایه گذاری و گردشگری شورای اسلامی شهر مبارکه با حضور اعضای کمیسیون مذکور،مهندس هاشمی شهردار مبارکه ، مهندس تاکی مسئول واحد سرمایه گذاری شهرداری و مهندس صباغ سرمایه گذار و مجری احداث استخر مسافت کوتاه در شهر مبارکه برگزار شد.

39
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پایگاه خبری شمس در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

شما هم دیدگاهی برای این مطلب ارسال کنید

  • 10
  • 8,096
  • 8,654
  • 345,124
  • 15,669
  • 974
تمامی حقوق این سایت برای پایگاه خبری شمس محفوظ می باشد. طراحی شده توسط گروه طراحی سایت نوین