کانال تلگرام پایگاه خبری شمس
امروز شنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۷
ShamsKhabar News
39
با رأی گیری اعضای کمیسیون امور اقتصادی، حقوقی و گردشگری شورا

نصیر ملت رئیس کمیسیون امور اقتصادی شورای اسلامی شهر اصفهان شد

شناسه خبر: 97333 - چهارشنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۶ - سرویس: شهرستان مبارکه - چاپ

در نخستین جلسه کمیسیون امور اقتصادی، حقوقی و گردشگری شورای اسلامی شهر اصفهان نصیر ملت به عنوان رئیس و مهدی مزروعی به عنوان نایب رئیس این کمیسیون انتخاب شدند.

امروز نخستین جلسه کمیسیون امور اقتصادی، حقوقی و گردشگری شورای اسلامی شهر اصفهان برگزار شد و در این جلسه انتخاب هیئت رئیسه این کمیسیون صورت گرفت.

در این جلسه نصیر ملت، مهدی مزروعی، پورمحمد شریعتی نیا، اصغر برشان و  کوروش خسروی به عنوان اعضای کمیسیون امور اقتصادی، حقوقی و گردشگری شورای اسلامی شهر اصفهان نسبت به انتخاب رئیس و نایب رئیس و سخنگوی این کمیسیون اقدام کردند.

با رأی گیری اعضای کمیسیون، نصیر ملت به عنوان رئیس کمیسیون امور اقتصادی، حقوقی و گردشگری شورای اسلامی شهر اصفهان انتخاب شد.

همچنین مهدی مرزوعی به عنوان نایب رئیس و پورمحمد شریعتی نیا نیز به عنوان سخنگوی کمیسیون امور اقتصادی، حقوقی و گردشگری شورای اسلامی شهر اصفهان انتخاب شد.

لازم به است نصیر ملت دارای کارشناسی ارشد علوم اقتصاد و کارشناسی مهندسی مکانیک – ساخت و تولید است و مدیر گروه مدیریت و اقتصاد دانشگاه پیام نور مبارکه بوده و عضویت و نائب رئیسی شورای اسلامی شهر مبارکه را در کارنامه خود دارد.

39
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پایگاه خبری شمس در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

شما هم دیدگاهی برای این مطلب ارسال کنید

تمامی حقوق این سایت برای پایگاه خبری شمس محفوظ می باشد. طراحی شده توسط گروه فنی مهندسی نوین گستر